Książki i pokazy kulinarne

Więcej informacji na stronie

Bez Przepisu

Witam wszystkich moich znajomych i nieznajomych, a ceniących smak polskich, naturalnych produktów spożywczych. Staram się cały czas uczestniczyć w ich promowaniu i tak:

2015 - Spotkania kulinarne

2015 - 24-26.07 Targi Książki Kulinarnej, Zamek Ujazdowski

2014 - 01.06 Dzień Dziecka w Kancelarii Premiera - Przedstawienie Eko-Ludek prowadzenie konkursów familijnych i zabaw promujących naturalną żywność


2014 - 24.05 WARSZAWSKIE TARGI KSIĄŻKI (Stadion Narodowy) - Promocja książki "Naturalna Kuchnia"

http://regionalna.tvp.pl/15500931/05062014-1320

2013 - 1.06 Dzień Dziecka w ogrodach Kancelarii Premiera był nie lada frajdą dla wszystkich starszych i młodszych dzieci. Liczne atrakcje, które przyciągały dzieciaki w postaci zabaw, gier i rozmów z przedstawicielami służb mundurowych to tylko część imprezy, a ja wraz z dziećmi mogliśmy posmakować ekologicznych potraw, pośpiewać wspólnie piosenki i podarować Panu Premierowi książkę kulinarną "Kuchnia Polska"

zdj zdj zdj zdj zdj

2012 - Jarmark Żywności Ekologicznej przy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy- 7,8. stycznia- promocja żywności eko. Piknik PDŻ (Poznaj Dobrą Żywność) – promocja moich dotychczasowych książek kulinarnych oraz wypieki z mąk ekologicznych z Młyna Wodnego z Podlasia.

2012 - Listopad- prowadzwnie gali projektu "Zdrowo jem, wiem co jem" dla Fundacji BOŚ w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w Kinotece.2011 - prowadzenie konferencji prasowej "Tygodnia Żywności Ekologicznej" pierwszy raz organizowanego w całym kraju oraz pokazy domowego wypieku chleba z mąk ekologicznych w sieci Eko-sklepów "Organic Farma Zdrowia"

2010 - nagroda ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi za promocję polskich produktów w mediach.W ciągu tych ostatnich trzech lat nie próżnuję i wydałam już kolejne pozycje kulinarne a są to:

Domowy wypiek chleba, ciasta, pączki, placki, pierogi" - propozycja wypieków z dodatkową informacją o rodzajach mąk i ich typach. - drugi nakład.

"Kuchnia Polska" - przystępne przepisy tradycyjne i nie tylko dla każdej Pani Domu - ponad 500 przepisów. Mam już trzeci nakład - więc chyba przypadła Polkom do gustu, bo w prostocie tkwi siła.

"Grill na wiele sposobów" - książka ta na pewno przyda się amatorom miłego spotkania przy grilu, nie tylko "mięsne" przepisy.

Książki te można kupić na stronach internetowych wydawnictwa "Arystoteles"
www.arystoteles.com.pl

W przygotowaniu kolejna moja pozycja kulinarna - "Naturalna Kuchnia" - tym razem więcej porad i patentów na proste, szybkie ale zgodne z naturą jedzenie dla całej rodziny, które wcale nie musi być trudne i czasochłonne! Książka powinna się ukazać jesienią.

Zapraszam też na bezpośredni kontakt z moją kuchnią i ze mną na kursach kulinarnych, które prowadzę zawsze raz w miesiącu (w drugą lub trzecią sobotę miesiąca) na Ursynowie w Holistycznej Oazie Estetyki I Zdrowia Metamorphosis - ul. KEN 83 stacja metra - Stokłosy. Tematy i zagadnienia są ciekawe i nietuzinkowe.

Najnowsza książka kulinarna - "W smak naturze"

zdj

"Podróże kulinarne z Małgorzatą Puzio"

zdj

A już od kwietnia 2014r. ukaże się w EMPIKU "Naturalna kuchania Małgosi"

zdj

zdj