11.01.2015- Teatr DZIECI-DZIECIOM (grupa z Marek) zagrała w 23 Finale WOŚP- w Markach "Pastorałkę o Dobrym Diabełku" oraz " Boże Narodzenie Kubusia Puchatka"

Zdjęcia

 

14.12.2014- Teatr DZIECI- DZIECIOM zagrał przedstawienie pt." Pastorałka o Dobrym Diabełku" oraz " Boże Narodzenie Kubusia Puchatka" w wykonaniu dzieci z Radzymina i okolic na scenie Sali Koncertowej im. Fryderyka Chopina w Radzyminie. Scenariusz, opracowanie muzyczne i opieka artystyczna- Małgorzata Puzio. Przedstawienie to wystawione było również 13.01.2015 r dla dzieci z okolicznych przedszkoli.

Zdjęcia

 

12.12.2014- Teatr DZIECI-DZIECIOM (grupa z Marek) zagrała przedstawienie "Pastorałka o Dobrym Diabełku" oraz " Boże Narodzenie Kubusia Puchatka" na scenie Sali Koncertowej im. Fryderyka Chopina w Radzyminie.

Zdjęcia

 

10.11.2014- Spektakl "Ojczyźnie naszej" autorka Hanna Grzegorek, reżyseria Małgorzata Puzio, prolog Robert Miękus- Teatr DZIECI-DZIECIOM (grupa z Radzymina) scena w Sali Koncertowej im. Fryderyka Chopina w Radzyminie.

 

10.09.2014: Wywiad z M.Puzio Kurier-W

Wywiad

 

06-2014: W ramach STARadzymin 2014 zaprezentowane zostały przedstawienia dla dzieci i młodzieży w wykonaniu amatorskich zespołów teatralnych z okolic Radzymina i Marek na scenie im.Fryderyka Chopina w Bibliotece Miasta i Gminy Radzymin. Profesjonalne jury obejrzało 8 spektakli i przyznało 15 statuetek "STAR" czyli "Gwiazdy" w kilku kategoriach wiekowych.Prezentowane spektakle: "Małe Zoo", "Co w trawie Piszczy" Małgorzaty Płonowskiej, Marii Konopnickiej, Tadeusza Sliwiaka, "Żabbusie" Doroty Gellner, " Bajkolandia" opieka artystyczna Małgorzata Puzio, " Ania z Zielonego Wzgórza" opieka artystyczna M.Puzio, " Wakacje z bajkami", "Kukły wojny" Joanna Kulmowa, "Tango" Sławomira Mrożka. Na galę zamykającą Spotkania przybyli zacni goście- Ewa Chotomska, Burmistrz Radzymina Zbigniew Piotrowski oraz TVP-Regionalna, która zarejestrowała relację z uroczystości w Kurierze Warszawskim- 14.06.2014r

Zdjęcia

 

06-2014: Montaż wierszy Joanny Kulmowej " Kukły wojny" w wykonaniu gimnazjalistów z Marek

Występują: Klaudia Feliga i Zuzanna Stępka

Reportaż

 

06-2014: Spektakl "Tango" Sławomir Mrożek (adaptacja i opieka artystyczna, opracowanie muzyczne- Małgorzata Puzio) w wykonaniu młodzieży gimnazjalno licealnej z Marek

Występują:

Maja Lesiak, Zuzanna Stępka, Filip Perzanowski, Jan Rowicki, Klaudia Feliga, Mateusz Zawadzki

Zdjęcia

 

06-2014: Spektakl "Czekając na Turka" Andrzej Stasiuk (adaptacja i reżyseria Małgorzata Puzio, opracowanie muz.- Dominik Sobański) w wykonaniu młodzieży gimnazjalno licealnej z Radzymina.

Występują:

Marta Stępniak, Aleksandra Syrówka, Marta Szczepanik, Sandra Szydłowska, Katarzyna Cybulska

Szymon Cymer, Piotr Wnuk, Dominik Sobański, Filip Miękus

Zdjęcia

 

06-2014: Przedstawienie "Tu mój Radzymin" do wierszy Hanny Grzegorek opieka artystyczna Małgorzata Puzio w wykonaniu dzieci z Radzymina i okolic z Warsztatów Teatralnych na scenie im.Fryderyka Chopina w Radzyminie

 

Bajkolandia

Zdjęcia

 

Jasełka "Hej Kolęda kolęda! grudzień 2013/2014 Scena w Bibliotece Miasta i Gminy Radzymin

Zdjęcia

 

Na zakończenie sezonu 2012/2013 w Markach, na zajęciach Dziecięcej Akademii Filmowo Estradowej, które prowadzę, zarówno młodsze dzeci jak i młodzież gimnazjalna przygotowali pod moim okiem spektakl wg mojego pomysłu pt."Fraszki, Igraszki Miłosne" przedstawienie to jest zbiorem lekkich, zabawnych scenek o miłości, do tekstów Tuwima. Brzechwy, A.Fredry L.Schillera, M.Pawlikowskiej Jasnorzewskiej qale też francuskich poetów J.Laforque, G. Brassensa okraszone piosenkami i układami tanecznymi.

Zdjęcia